Hotel Anders
arrival
16
Sep 2019
departure
17
Sep 2019
Buy a voucher
Hotel Anders
Hotel Anders organizatorem elitarnego turnieju siatkówki plażowej
  1. By the lake
  2. Event details

Hotel Anders organizatorem elitarnego turnieju siatkówki plażowej

31.12.2012

Co łączy Pekin, Gstaad, Klagenfurt, Moskwę, Paryż, Rzym i Stare Jabłonki na Mazurach? To jedyne miejsca na świecie, gdzie rozgrywane są najbardziej prestiżowe zawody w siatkówce plażowej, tzw. Wielki Szlem. Organizatorem turnieju w Starych Jabłonkach jest Hotel Anders, a patronat nad imprezą sprawuje Światowa Federacja Piłki Siatkowej.
Za przygotowanie turnieju FIVB Beach Volleyball Swatch World Tour odpowiada zespół event managerów, którzy na co dzień zajmują się planowaniem i realizacją konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych oraz innych wydarzeń w Hotelu Anders.
W Wielkim Szlemie biorą udział najlepsi zawodnicy w siatkówce plażowej na świecie. Są to najwyższe rangą, przed Mistrzostwami Świata i Igrzyskami Olimpijskimi, zawody w tej dyscyplinie na naszym globie. W tegorocznym turnieju Hotel odwiedzili zawodnicy reprezentujący ponad 50 krajów. Na głównych trybunach zasiadło pięć tysięcy widzów, a w sumie boiska i plażę Hotelu Anders odwiedziło prawie sto tysięcy kibiców. Wydarzenie było relacjonowane na żywo na cały świat.
Wśród atrakcji towarzyszących znalazły się, m.in., Anders Fit czyli aerobik na plaży oraz Animation Anders Show – animacje dla dzieci, które cieszyły się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród rodzin. Koncerty, konkursy, wieczór kabaretowy, pokazy tańca plażowego w wykonaniu tancerek z hiszpańskiej Gran Canarii gwarantowały świetną zabawę.
Szef Kuchni Hotelu Anders Dariusz Struciński zaprosił przybyłych Gości do utworzonej specjalnie na czas turnieju Restauracji Mistrzów, w której można było posmakować dań przyrządzonych przez sławy polskiej gastronomii na czele z Karolem Okrasą.

See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close