Hotel Anders
arrival
04
Aug 2020
departure
05
Aug 2020
Buy a voucher
Hotel Anders
Ultra Mazury
  1. By the lake
  2. Event details

Ultra Mazury

07.08.2018

11. sierpnia 2018 roku w Starych Jabłonkach po raz trzeci odbędą się biegi ULTRA MAZURY! Na plaży Hotelu Anders staną do walki biegacze z całej Polski, którzy postanowili zmierzyć się z najtrudniejszymi trasami biegowymi Warmii i Mazur. Prawie 1000 osób (!) rywalizować będzie na dystansach 10, 30, 70 i 100 km! ULTRA MAZURY to impreza promująca bieganie w terenie na dystansach powyżej maratonu.

TRASY ULTRA MAZURY - KLIKNIJ I SPRAWDŹ

PEŁEN PROGRAM WYDARZENIA - KLIKNIJ I SPRAWDŹ

Startując w ULTRA MAZURACH samowystarczalność zawodników to przede wszystkim główny wyróżnik oddzielający ich od biegaczy ulicznych. W skład wyposażenia obowiązkowego wchodzi m. in.: pojemnik/pojemniki (bidony lub bukłak) mieszczący min. 1 litr płynów, działający telefon komórkowy, folię NRC, mapa z trasą biegu, własny kubek/pojemnik do napojów na punktach odżywczych.
Chcąc przybliżyć nasze wydarzenie osobom rozpoczynającym swoją przygodę z bieganiem terenowym przygotowaliśmy również bieg towarzyszący o długości 10 km. Bieg ten rozgrywać się będzie na trasie wokół jeziora Szeląg Mały ze startem i metą na plaży Hotelu Anders, podobnie jak w przypadku biegu głównego.
ULTRA MAZURY to jedyna tego typu impreza w województwie warmińsko-mazurskim, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu Hotelu Anders szybko zyskała uznanie co potwierdziło również objęcie honorowym patronatem przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pana Gustawa Marka Brzezina.

Więcej bieżących informacji znaleźć można na oficjalnej stronie zawodów pod adresem www.ultra.mazury.pl

See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close