Hotel Anders
arrival
04
Aug 2020
departure
05
Aug 2020
Buy a voucher
Hotel Anders
Konkurs STAY CALM AND FIND APPLE
  1. By the lake
  2. Event details

Konkurs STAY CALM AND FIND APPLE

07.01.2015

W Starych Jabłonkach bez jabłka ani rusz. Nazwa wsi i tradycja zobowiązuje i… inspiruje. Dlatego jabłko i jabłonie są naturalnym elementem naszego istnienia. Witamy w Krainie Jabłoni. Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu "STAY CALM AND FIND APPLE IN STARE JABŁONKI".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAK WYGRAĆ?

  • Zrób zdjęcie ilustrujące hasło “Stay calm and find apple in Stare Jabłonki” – liczymy na Waszą inwencję twórczą i ciekawe pomysły – mamy tylko jeden warunek na zdjęciu powinien znaleźć się rekwizyt w postaci jabłka. Reszta należy już do Was!
  • Zamieść zdjęcie na fan page’u Hotelu Anders na Facebooku i podpisz je „Stay calm and find apple in Stare Jabłonki”.
  • W Recepcji Głównej hotelu okaż dowód zamieszczenia zdjęcia na hotelowym fan page’u i…
  • Odbierz nagrodę – KAŻDY UCZESTNIK ZABAWY WYGRYWA jednorazowy BON NA DESER w Restauracji Pałacowej (Mus mascarpone z pieczonym jabłkiem i kawą zbożową lub Jabłecznik, lody z maślanki i sos karmelowo-pomarańczowy)

Spośród wszystkich zgłoszonych fotografii Hotelowe Jury Konkursowe wybierze jedno, jego zdaniem najciekawsze, zdjęcie, którego autor otrzyma nagrodę w postaci vouchera na pakiet "Weekend we dwoje". W ciągu roku 2015 zostanie wybranych 4. zwycięzców: 31 marca, 30 czerwca, 30 września, 31 grudnia 2015). 

 

REGULAMIN KONKURSU

 

See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close