Hotel Anders
arrival
04
Aug 2020
departure
05
Aug 2020
Buy a voucher
Hotel Anders
Godzina dla Ziemi w Hotelu Anders
  1. By the lake
  2. Event details

Godzina dla Ziemi w Hotelu Anders

27.03.2015

GODZINA DLA ZIEMI
sobota, 28. marca, godz. 20.30 

ZGAŚ ŚWIATŁO DLA ZIEMI – DAJ GODZINĘ MORŚWINOWI!

PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI FUNDACJI WWF. 
Wpłyń na środowisko – Naturalnie na Mazurach.

W sobotę, 28. marca o godz. 20.30 wybije Godzina dla Ziemi. To międzynarodowa akcja organizowana przez Fundację WWF od 2007 roku. Godzina dla Ziemi polega na symbolicznym gaszeniu świateł o 20.30 w każdą ostatnią sobotę marca. Celem Godziny dla Ziemi jest zwrócenie uwagi na problemy ekologiczne związane z ociepleniem klimatu oraz edukacja w zakresie zachowań proekologicznych. 

W tym roku w Polsce akcja Godzina dla Ziemi dedykowana jest ochronie morświna. Morświn, to jedyny stale występujący w Bałtyku gatunek walenia, którego populacja jest krytycznie zagrożona wyginięciem. Właśnie dlatego tegoroczna Godzina dla Ziemi WWF Polska odbywa się pod hasłem „Godzina dla morświna. Bądź moim głosem. Pomóż.”. 

W ramach akcji światła gaszone są na całym świecie, m.in. na Wieży Eiffla w Paryżu, w Pałacu Buckingham w Londynie, na moście Golden Gate w San Francisco czy w Pałacu Kultury i Nauki  w Warszawie. 

GODZINA DLA ZIEMI W HOTELU ANDERS

Gdzie zgaśnie światło w Hotelu Anders?

•    Restauracja
•    Basen
•    SPA
•    Recepcja Główna
•    Lampy na zewnątrz hotelu 

Czas w godz. 20.30-21.30 umilą Państwu świece (Restauracja, SPA, Basen, Recepcja). 

Zachęcamy również do zgaszenia światła w pokojach hotelowych. 

Hotel Anders to hotel świadomy i odpowiedzialny za środowisko, w którym żyje. W dziewiczym otoczeniu Hotelu Anders Goście odpoczywają, aktywnie spędzają czas i dbają o swoje zdrowie. Dlatego ważne jest dla nas życie w zgodzie z otaczającą naturą i istotne są proekologiczne działania hotelu, m.in. wykorzystywanie odnawialnych, naturalnych źródeł energii w ogrzewaniu obiektu, energooszczędne oświetlenie, własne ujęcie i uzdatnianie wody czy segregacja odpadów ogólnych.

See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close