Hotel Anders
arrival
08
Aug 2020
departure
09
Aug 2020
Buy a voucher
Hotel Anders
Hotel Anders z nowym dyrektorem generalnym
  1. By the lake
  2. Event details

Hotel Anders z nowym dyrektorem generalnym

14.10.2015

Z dniem 15. września 2015 obowiązki dyrektora generalnego Hotelu Anders w Starych Jabłonkach przejął Daniel Błaszkiewicz, który nową rolę będzie łączył z pełnieniem dotychczasowej funkcji dyrektora działu marketingu i sprzedaży. 

Daniel Błaszkiewicz zastąpił na stanowisku dyrektora generalnego Tomasza Dowgiałło, współwłaściciela Grupy Anders, który aktualnie zajął stanowisko członka zarządu. Daniel Błaszkiewicz związany jest z Hotelem Anders od 2004 roku.  W tym czasie pełnił funkcje specjalisty ds. sprzedaży, później kierownika działu sprzedaży i marketingu, a w 2010 roku objął funkcję dyrektora marketingu i sprzedaży Hotelu Anders. Przez ostatnich 10 lat pełnił również funkcję dyrektora operacyjnego rozgrywanych w Starych Jabłonkach zawodów Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej z cyklu World Tour, a w roku 2013 mistrzostw świata w tej dyscyplinie sportu, organizowanych właśnie przez Hotel Anders. W roku 2014 został laureatem konkursu „Hotelarz Roku” w kategorii „Dyrektor marketingu i sprzedaży hotelu niezależnego”, organizowanego przez magazyn Hotelarz i Hortwath HTL. 

Nowy dyrektor generalny zamierza kontynuować linię rozwoju Hotelu Anders w oparciu o charakter i atuty wyróżniające obiekt oraz stanowiące o jego unikalności. Priorytetami pozostają niezmiennie najwyższa jakość obsługi i komunikacji z Gościem oraz bogata oferta możliwości aktywnego spędzenia czasu w hotelu.

See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close