Hotel Anders
arrival
09
Aug 2020
departure
10
Aug 2020
Buy a voucher
Hotel Anders
ULTRA MAZURY - DO BIEGU... START!
  1. By the lake
  2. Event details

ULTRA MAZURY - DO BIEGU... START!

19.07.2017

12 sierpnia 2017 roku w Starych Jabłonkach po raz drugi odbędą się biegi ULTRA MAZURY! Na plaży Hotelu Anders staną do walki biegacze z całej Polski, którzy postanowili zmierzyć się z najtrudniejszymi trasami biegowymi Warmii i Mazur. Ponad 300 osób rywalizować będzie na dystansach 10, 70 i 100 km! ULTRA MAZURY to impreza promująca bieganie w terenie na dystansach powyżej maratonu.

PEŁEN PROGRAM WYDARZENIA - KLIKNIJ I SPRAWDŹ. 

Chwilę po starcie biegu na 10 km rozpocznie się zabawa ruchowa dla dzieci TRI NEGU KIDS prowadzona przez Patrycję Kościeszę z Fundacji Never Ever Give Up. W ramach Tri Negu Kids czekają na dzieci zajęcia sprawnościowe, a przede wszystkim świetna zabawa. Dzieci, które mają już doświadczenia biegowe zapraszamy do rywalizacji w zawodach, po ukończeniu których każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal.  Dodatkowo w godz. od 09.00 do 17.00 najmłodsi będą mogli poszaleć na dmuchanych zjeżdżalniach, które dostarczy firma BARTBO

Startując w ULTRA MAZURACH samowystarczalność zawodników to przede wszystkim główny wyróżnik oddzielający ich od biegaczy ulicznych. W skład wyposażenia obowiązkowego wchodzi m. in.: pojemnik/pojemniki (bidony lub bukłak) mieszczący min. 1 litr płynów, działający telefon komórkowy, folię NRC, mapa z trasą biegu, własny kubek/pojemnik do napojów na punktach odżywczych.
Chcąc przybliżyć nasze wydarzenie osobom rozpoczynającym swoją przygodę z bieganiem terenowym przygotowaliśmy również bieg towarzyszący o długości 10 km. Bieg ten rozgrywać się będzie na trasie wokół jeziora Szeląg Mały ze startem i metą na plaży Hotelu Anders, podobnie jak w przypadku biegu głównego. Każdy uczestnik dystansów ultra (70 i 100 km) który potwierdzi swoją rejestrację dokonując w wyznaczonym terminie opłaty wpisowej ma zapewniony pakiet startowy w ramach którego oprócz m. in. medali czy też okolicznościowych koszulek otrzyma darmowy wstęp do strefy SPA Hotelu Anders (saun mazurskich oraz basenu).
ULTRA MAZURY to jedyna tego typu impreza w województwie warmińsko-mazurskim, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu Hotelu Anders szybko zyskała uznanie co potwierdziło również objęcie honorowym patronatem przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pana Gustawa Marka Brzezina.

Więcej bieżących informacji znaleźć można na oficjalnej stronie zawodów pod adresem www.ultra.mazury.pl

 

See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close