Hotel Anders
arrival
08
Aug 2020
departure
09
Aug 2020
Buy a voucher
Hotel Anders
Hotel Anders nagrodzony za Puchar Świata w Siatkówce Plażowej
  1. By the lake
  2. Event details

Hotel Anders nagrodzony za Puchar Świata w Siatkówce Plażowej

22.03.2012

Stare Jabłonki zostały nagrodzone podczas VIII Gali Sportu i Biznesu za organizowany od 2004 roku przez Hotel Anders Puchar Świata w Siatkówce Plażowej. Gala odbyła się 22 marca 2012 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Stare Jabłonki zwyciężyły w kategorii „sport w miastach i regionach”. Statuetkę w imieniu Hotelu Anders odebrał Tomasz Dowgiałło – dyrektor zawodów oraz dyrektor generalny Andersa. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele czołowych firm i klubów sportowych z Polski i Europy.

VIII Gala Nagród Biznesu Sportowego to wydarzenie wieńczące X Dni Marketingu Sportowego. Nagrody promują osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu. Profesjonalna współpraca biznesu i środowiska sportowego pozwala na pełny rozwój sportu, a co za tym idzie zaistnienie polskich sportowców na arenie międzynarodowej. Nagrody Biznesu Sportowego wyróżniają tych, którzy przyczyniają się do rozwoju relacji między sportem i biznesem w największym stopniu. O ich przyznaniu decyduje Rada Nagród, złożona z ekspertów w dziedzinie biznesu sportowego.


 

See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close