Hotel Anders
arrival
08
Aug 2020
departure
09
Aug 2020
Buy a voucher
Hotel Anders
Konkurs – wygraj bilet do teatru na Walentynki!
  1. By the lake
  2. Event details

Konkurs – wygraj bilet do teatru na Walentynki!

04.02.2014

Stare Jabłonki z kulturą za pan brat nie od dziś. Z teatrem mamy wiele wspólnego - w końcu po II wojnie światowej drewno z sosny taborskiej z okolicy Starych Jabłonek posłużyło do odbudowy Teatru Narodowego w Warszawie. Z okazji Walentynek wspólnie z Teatrem Jaracza w Olsztynie przygotowaliśmy dla Was niespodziankę.
14. lutego w Teatrze Jaracza, w przerwie spektaklu "Kariera Nikodema Dyzmy", rozlosowany zostanie voucher na romantyczny pobyt, ze SPA w roli głównej, w Hotelu****Anders w Starych Jabłonkach. My z kolei mamy dla Was podwójne zaproszenie na walentynkowy spektakl w olsztyńskim teatrze. Zapraszamy do zabawy!

SZCZEGÓŁY KONKURSU 
Mamy dla Waspodwójne zaproszenie na spektakl „Kariera Nikodema Dyzmy”, wystawiany w Teatrze Jaracza w Olsztynie dniach 14-16 lutego 2014 (Duża Scena, godz. 19.00). Wybierzcie dla siebie dowolny dzień z powyższych i spędźcie walentynkowy wieczór w Teatrze.
Aby wygrać podwójne zaproszenie na spektakl, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie w komentarzu do odpowiedniego postu na Facebook'u. ZOBACZ POST. Wygrywa autor wypowiedzi, która uzyska najwięcej like’ów.

Konkurs trwa do środy, 12. lutego do godz. 12.00. Zapraszamy!

Pytanie brzmi:
Jak wyobrażacie sobie romantyczny weekend w Hotelu Anders**** w Starych Jabłonkach? Jak chcielibyście, aby wyglądał? 

Powodzenia!

See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close