Hotel Anders
arrival
04
Aug 2020
departure
05
Aug 2020
Buy a voucher
Hotel Anders
Wspieramy kulturę
  1. By the lake
  2. Event details

Wspieramy kulturę

17.04.2014

Mieliśy przyjemność wesprzeć "Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa ...Czy to jest kochanie?" w Elblągu oraz wystawę prac Magdaleny Starskiej "Słońce jest najważniejsze" w galerii "Biuro Wystaw Artystycznych" w Olsztynie.

W "Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa ...Czy to jest kochanie?" młodzi artyści zmierzyli się w dwóch kategoriach: recytacja i piosenka poetycka.  Wszystkim prezentacjom przyświecało najwspanialsze ludzkie uczucie, jakim jest miłość. Dla zwycięzców mieliśmy przyjemność ufundować weekendowe pobyty w Hotelu Anders.

Zapraszamy także na wystawę prac Magdaleny Starskiej "Słońce jest najważniejsze" w galerii "Biuro Wystaw Artystycznych" w Olsztynie. Jest to wystawa artystki tworzącej na pograniczu gatunków sztuk, która w swojej twórczości często wykorzystuje zarówno tematy jak i materiały z najbliższego otoczenia, sprawy i przedmioty obecne w każdym domu i w najlepszym znaczeniu tego słowa zwyczajne. Na olsztyńskiej wystawie artystka prezentuje wybór prac rysunkowych z lat 2009 - 2014 i rzeźbiarskich z 2013 r. Ponadto pokazana zostanie dokumentacja filmowa serii trzech performance.

Magdalena Starska - „Słońce jest najważniejsze"
wernisaż: 17 kwietnia (czwartek), godz. 18.00
18 kwietnia – 1 czerwca, sala kameralna

Serdecznie zapraszamy!

See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close