Hotel Anders
arrival
04
Aug 2020
departure
05
Aug 2020
Buy a voucher
Hotel Anders
Hotel Anders wśród najlepszych na aktywny outdoor!
  1. By the lake
  2. Event details

Hotel Anders wśród najlepszych na aktywny outdoor!

25.03.2015

Hotel Anders znalazł się w gronie trzech obiektów nominowanych do nagrody MP Power Awards w kategorii "Outdoor Venue". Konkurs zorganizowany został przez serwis MeetingPlanner.pl i nagrodził miejsca – hotele, centra konferencyjne – z największym potencjałem eventowym. 
Hotel Anders został dostrzeżony za organizowane przez ponad 10 lat międzynarodowe turnieje siatkówki plażowej oraz tzw. zielone konferencje OUT OF OFFICE


Hotel Anders zorganizował 10 turniejów z cyklu World Tour (2004-2014) oraz Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej 2013 – drugie po olimpiadzie zawody tej rangi na świecie. Podczas imprezy zainstalowano pierwsze na świecie boisko do siatkówki plażowej na wodzie. Posadzono również „Las Mistrzów” – 30 sadzonek dębu – w okolicznym lesie na pamiątkę MŚ 2013. 
W ramach konferencji OUT OF OFFICE Hotel Anders organizuje aktywny outdoor na terenie lasu otaczającego hotel oraz z wykorzystaniem położenia nad jeziorem – spływy kajakowe, rejsy statkiem, ekstremalne zabawy na wodzie.
Z kolei zielone konferencje to wydarzenia organizowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu (tzw. CSR) w zakresie ekologii, integracja pracowników lub klientów wokół idei „green” oraz edukacja pracowników na temat ochrony środowiska naturalnego. W ramach zielonych atrakcji hotel organizuje sadzenie lasu, sprzątanie świata, tworzenie ekologicznych zabawek dla dzieci z pobliskiego przedszkola, warsztaty budowania domków dla ptaków, rajdy rowerowe, gry terenowe, itp.
PRZEJDŹ NA STRONĘ KONKURSU 

See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close