Hotel Anders
arrival
09
Aug 2020
departure
10
Aug 2020
Buy a voucher
Hotel Anders
Hotel Anders partnerem Ogólnopolskiego Festiwalu sztuki Słowa
  1. By the lake
  2. Event details

Hotel Anders partnerem Ogólnopolskiego Festiwalu sztuki Słowa "... czy to jest kochanie?"

20.03.2017

Już po raz kolejny mieliśmy przyjemność być partnerem Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa "... czy to jest kochanie?" organizowanego w Elblągu po raz XXI. Gratulujemy występów wszystkim artystom i dziękujemy przyjaciołom z elbląskiego Centrum Spotkań Europejskich Światowid za zaproszenie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. 

Uczestnicy wystąpili w dwóch konkursowych kategoriach: piosenki poetyckiej i recytacji. Tematem przewodnim była miłość w artystycznym ujęciu, stąd też na scenie można było usłyszeć wiele interpretacji utworów Asnyka, Leśmiana, Mickiewicza czy Szymborskiej.
Jury w składzie: Joanna Lewandowska (wokalistka specjalizująca się w poezji śpiewanej i piosence aktorskiej), Jarosław Wasik (dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu) oraz Krzysztof Wieszczek (aktor filmowy i teatralny) w każdej kategorii przyznało po trzy nagrody. Oceniany był nie tylko warsztat, ale również wrażliwość sceniczna i wyrażane emocje.

Poza nagrodami głównymi uczestnicy otrzymali również upominki od sponsorów festiwalu. Voucher na romantyczny pobyt dla dwóch osób w Hotelu Anders otrzymała Iwonna Buczkowska. Iwonna Buczkowska z Warszawy za autorską twórczość i wiersze „Halo-story” oraz „To się zmieni” zajęła pierwsze miejsce w kategorii recytacja. 

Serdecznie gratulujemy! 

 

See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close