Hotel Anders
arrival
09
Aug 2020
departure
10
Aug 2020
Buy a voucher
Hotel Anders
Godzina dla Ziemi w Hotelu Anders
  1. By the lake
  2. Event details

Godzina dla Ziemi w Hotelu Anders

22.03.2017

W sobotę, 25. marca o godz. 20.30 wybije Godzina dla Ziemi. To międzynarodowa akcja organizowana przez Fundację WWF od 2007 roku. Godzina dla Ziemi polega na symbolicznym gaszeniu świateł o 20.30. Hotel Anders bierze udział w akcji już po raz trzeci. 

Akcja będąca do tej pory kampanią zachęcającą do wykonania symbolicznego gestu mającego przypomnieć o tym, że powinniśmy dbać o naszą Planetę każdego dnia, zmieniła nieco swój charakter. Od dwóch lat „Godzina dla Ziemi WWF” angażuje ludzi w rozwiązywanie konkretnych problemów ekologicznych. W Polsce w 2015 roku poświęcona była morświnom, a w 2016 wilkom. 

Tegoroczna Godzina dla Ziemi WWF w Polsce dedykowana jest ochronie Wisły i odbędzie się pod hasłem „Pozostaw Wisłę bezpieczną i piękną”. Fundacja WWF Polska chce przekonać Polaków do idei ochrony Wisły w jej obecnej, w dużej mierze naturalnej postaci. 

W okolicy Starych Jabłonek płynie rzeka Drwęca, która jest dopływem Wisły i wpada do niej w okolicy Torunia. Drwęca jest rezerwatem przyrody i chroni ryby łososiowate. 

W ramach akcji Godzina dla Ziemi światła gaszone są na całym świecie, m.in. na Wieży Eiffla w Paryżu, w Pałacu Buckingham w Londynie, na moście Golden Gate w San Francisco czy w Pałacu Kultury i Nauki  w Warszawie.

GODZINA DLA ZIEMI W HOTELU ANDERS

SOBOTA, 25. MARCA, GODZ. 20.30

Gdzie zgaśnie światło w Hotelu Anders?

  • Restauracja
  • Basen
  • SPA
  • Recepcja Główna
  • Lampy na zewnątrz hotelu 

Czas w godz. 20.30-21.30 umilą Państwu świece (Restauracja, SPA, Basen, Recepcja). 

Zachęcamy również do zgaszenia światła w pokojach hotelowych. 

Hotel Anders to hotel świadomy i odpowiedzialny za środowisko, w którym żyje. W dziewiczym otoczeniu Hotelu Anders Goście odpoczywają, aktywnie spędzają czas i dbają o swoje zdrowie. Dlatego ważne jest dla nas życie w zgodzie z otaczającą naturą i istotne są proekologiczne działania hotelu. 

ZGAŚ ŚWIATŁO – DAJ GODZINĘ ZIEMI.

PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI FUNDACJI WWF. 
Wpłyń na środowisko – Naturalnie na Mazurach.

 

See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close