Hotel Anders
przyjazd
17
sty 2022
wyjazd
18
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Hotel Anders z nagrodą za najlepsze wydarzenie sportowe regionu

Hotel Anders z nagrodą za najlepsze wydarzenie sportowe regionu

24.02.2020

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Plażowej Stare Jabłonki 2019 zostały najlepszym wydarzeniem sportowym woj. warmińsko-mazurskiego w 59. plebiscycie organizowanym przez Gazetę Olsztyńską i Dziennik Elbląski. Nagrodę podczas uroczystej Gali Sportu i Biznesu odebrał Tomasz Dowgiałło, prezes Hotelu Anders. Dziękujemy za Wasze głosy!


Fot. Gazeta Olsztyńska, Zbigniew Woźniak.

MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁCE RĘCZNEJ PLAŻOWEJ odbyły się na przełomie czerwca i lipca 2019 roku w Starych Jabłonkach. Na boiska nad jeziorem Szeląg Mały wybiegli juniorzy, którzy w dniach 27-30.06.2019 zagrali o miano najlepszej drużyny starego kontynentu. Po nich, w dniach 2-7.07.2019 do rywalizacji stanęły reprezentacje seniorskie.

Były to mistrzostwa wyjątkowe bo największe w historii dyscypliny. Do rywalizacji przystąpiło 20 reprezentacji żeńskich i 20 męskich. Drużyny reprezentowały 23 kraje starego kontynentu. Wśród nich obie reprezentacje Polski. W sumie przez dwa wakacyjne tygodnie niewielką mazurską miejscowość odwiedziło ponad 1000 sportowców.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij