Hotel Anders
przyjazd
17
sty 2022
wyjazd
18
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Hotel Anders nagrodzony za Puchar Świata w Siatkówce Plażowej

Hotel Anders nagrodzony za Puchar Świata w Siatkówce Plażowej

22.03.2012

Stare Jabłonki zostały nagrodzone podczas VIII Gali Sportu i Biznesu za organizowany od 2004 roku przez Hotel Anders Puchar Świata w Siatkówce Plażowej. Gala odbyła się 22 marca 2012 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Stare Jabłonki zwyciężyły w kategorii „sport w miastach i regionach”. Statuetkę w imieniu Hotelu Anders odebrał Tomasz Dowgiałło – dyrektor zawodów oraz dyrektor generalny Andersa. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele czołowych firm i klubów sportowych z Polski i Europy.

VIII Gala Nagród Biznesu Sportowego to wydarzenie wieńczące X Dni Marketingu Sportowego. Nagrody promują osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu. Profesjonalna współpraca biznesu i środowiska sportowego pozwala na pełny rozwój sportu, a co za tym idzie zaistnienie polskich sportowców na arenie międzynarodowej. Nagrody Biznesu Sportowego wyróżniają tych, którzy przyczyniają się do rozwoju relacji między sportem i biznesem w największym stopniu. O ich przyznaniu decyduje Rada Nagród, złożona z ekspertów w dziedzinie biznesu sportowego.


 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij