Hotel Anders
przyjazd
22
sty 2022
wyjazd
23
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Załoga Hotelu Anders druga w regatach hotelarzy

Załoga Hotelu Anders druga w regatach hotelarzy

27.04.2012

W sobotę 21 kwietnia na wodach Jeziora Mikołajskiego odbyły się jubileuszowe X Ogólnopolskie Regaty Hotelarzy Polish Prestige Hotels&Resorts. Załoga Hotelu Anders zajęła 2. miejsce w kategorii dla hoteli zrzeszonych w PPH&R.
W regatach wystartowało łącznie 16 załóg. Tradycyjne rozgrywane były one w dwóch klasyfikacjach, pierwszej - dla hoteli zrzeszonych w PPH&R oraz drugiej - o Puchar Burmistrza Miasta Mikołajki dla obiektów niezrzeszonych.
Zmaganiom towarzyszyła piękna słoneczna pogoda, a w trakcie wyścigów dopisał także wiatr sprawiając, że zawody były bardzo emocjonujące. Załogą Andersa „sterował” dosłownie i w przenośni – Hubert Jabłoński, żeglarz, brat Karola, wielokrotnego mistrza świata i Europy. Hotel Anders reprezentowali: Tomasz Dowgiałło (dyrektor generalny), Dariusz Struciński (szef kuchni) oraz Daniel Błaszkiewicz (dyrektor ds. marketingu i sprzedaży).

Relacja PPH&R

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij