Hotel Anders
przyjazd
17
sty 2022
wyjazd
18
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Animacje dla dzieci czyli Animation Anders Show

Animacje dla dzieci czyli Animation Anders Show

06.08.2012

Nie lada gratka czeka na najmłodszych kibiców siatkówki plażowej, którzy odwiedzą Stare Jabłonki od 15 do 19 sierpnia – Animation Anders Show czyli animacje z Maciejem REMMIC Remiszewskim.

Od środy aż do niedzieli na plaży Hotelu Anders na specjalnie przygotowanej scenie dzieci będą mogły pobawić się i potańczyć z Dinozaurami, poszaleć w rytm bajkowych piosenek, wziąć udział w tańcach-hulańcach, „powyginać śmiało ciało”, wystartować w konkursie gazetowych kreacji oraz w quizie i tańcach z Wiewiórem Andersa. A na zakończenie wszystkie dzieciaki czeka FIVB Dance Grande Finale. Podczas animacji będzie możliwość wygrania atrakcyjnych nagród.

Szczegółowy program Animation Anders Show znajduje się TUTAJ. 

Maciej REMMIC Remiszewski - dyplomowany i licencjonowany zawodowy choreograf, animator kultury i instruktor tańca. Choreograf Mistrzów Polski, Europy i Świata oraz Miss Polonii, Polski i Miss Polski Studentek. Swoją pracę rozpoczął i kontynuuje z powodzeniem od 10 lat. Twórca REMMIC ART UNIVERSITY, założyciel i choreograf Integracyjnej Formacji „NORKA DANCE” (Fundacja Dzieciom „Zdażyć z Pomocą” - Warszawa),  konsultant wielu polskich zespołów , autor licznych imprez, koncertów, programów wychowawczo – tanecznych, konferansjer wielu eventów ogólnopolskich, a także animator imprez rozrywkowych dla Dzieci i imprez dla Dorosłych.
Jego zajęcia charakteryzują się dużą dynamiką, różnorodnością i są pełne niespodzianek. Ma niespożyte pokłady energii, którą zaraża wszystkich wokół. Daje z siebie wszystko, dzięki czemu ludzie wychodzą z zajęć szczęśliwi i naładowani energią.

 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij