Hotel Anders
przyjazd
22
sty 2022
wyjazd
23
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Aktywnie na Mazurach czyli ZUMBA show Hotelu Anders

Aktywnie na Mazurach czyli ZUMBA show Hotelu Anders

07.08.2012

Wraz z częstochowską agencją reklamową Internet Plus przygotowaliśmy specjalny program AndersFit - Aerobik na plaży.
Od 15 do 19 sierpnia na plaży w centralnym punkcie przed Restauracją Mistrzów rozpoczynamy wielką zabawę z ZUMBĄ®. Zajęcia trwają 50 minut i odbywają się dwukrotnie w ciagu dnia - o godz. 10:30 i 15:30 - wstęp wolny! Dołącz do nas na Facebook'u!Zumba® to zainspirowana latynoamerykańskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. ZUMBA® to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają do tańca, niesamowicie spędzaja czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.
ZUMBA®:
- to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA
- jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy
- jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić - prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć
- jest EFEKTYWNA !!! lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciałoZajęcia poprowadzi dyplomowany Instruktor Fitness oraz  licencjonowanym Instruktor Zumba® z duszą animatora - Beata Niemczyk.

Jestem dyplomowanym Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością „Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki”. Jestem instruktorką Zumby®, ale przede wszystkim Animatorką. Uwielbiam pracę z ludźmi - poznawać ich, sprawiać, że się uśmiechają. Gdy prowadzę zajęcia, jestem w swoim żywiole, zawsze daję z siebie wszystko - tak jak zawodnicy na boisku.

Brałam udział w przedstawieniach, występach oraz prowadziłam gry, konkursy, zajęcia ze stepu, zumby, BS, TBC, jogę, pilates i streching zarówno w kraju i poza jego granicami (m.in. Bush Gardens & Water Country USA. Gorące rytmy, energetyzująca muzyka, pozytywna energia i emocjonalna euforia. Pod tajemniczą nazwą ZUMBA® kryje się innowacyjna metoda łącząca fitness z tańcami latynoskimi. W kolumbijskim slangu Zumba® oznacza „baw się i ruszaj", a tak naprawdę to innowacyjna forma fitness
zainspirowana latynoskimi rytmami - nie tylko taniec i nie tylko aerobik.


Hotel Anders to miejsce z charakterem - pełne pozytywnej energii, dynamiki, ruchu. W Hotelu Anders odpoczywa się aktywnie, żyje w zgodzie z naturą. Wyjątkowa  sceneria, woda, las sprawiają, że to  idealne miejsce do uprawiania sportów. Weź głęboki oddech i ciesz się życiem - Naturalnie na Mazurach!

Zapraszamy!

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij