Hotel Anders
przyjazd
22
sty 2022
wyjazd
23
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Hotel Anders zwycięzcą plebiscytu „Najlepszy Partner w Biznesie 2012”

Hotel Anders zwycięzcą plebiscytu „Najlepszy Partner w Biznesie 2012”

02.01.2013

Hotel Anders zwycięzcą plebiscytu „Najlepszy Partner w Biznesie 2012”
Hotel Anders ze Starych Jabłonek wygrał prestiżowy plebiscyt „Najlepszy Partner w Biznesie 2012” organizowany przez magazyn Home&Market. W plebiscycie uhonorowano firmy mogące poszczycić się w minionym roku dużymi osiągnięciami w obszarze biznesowym. Gala wręczenia statuetek odbyła się 23 października 2012 w Warszawie.
Hotel Anders zwyciężył w kategorii „Hotel” (pozostałe kategorie to: Transport, Edukacja, CSR, Zarządzanie Wierzytelnościami, Bank, Ubezpieczenia, Leasing ,IT, Centra Biznesowe, Telekomunikacja, Flota). W każdej kategorii pod uwagę brane jest miejsce, poziom i jakość usług oraz produktów, jakie, dana firma oferuje. Hotel Anders został doceniony „… za stworzenie bogatej oferty dla firm różnej wielkości i o różnych możliwościach finansowych, co pozwala na wybranie wariantu najbardziej odpowiadającego oczekiwaniom różnorodnych klientów. Za luksus oderwania się od codzienności i najwyższy standard obsługi”. Hotel Anders znalazł się w gronie takich firm, jak KGHM Polska Miedź S.A., EXATEL, PKP Cargo, TUiR Warta, Kredyt Bank, BRE Ubezpieczenia TUiR S.A., Europejski Fundusz Leasingowy, Volksfagen Leasing. Wśród nagrodzonych znalazł się także Polski Związek Piłki Siatkowej, który jest partnerem Hotelu Anders przy organizacji zawodów Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej w Starych Jabłonkach.
Statuetkę odebrał Tomasz Dowgiałło, Dyrektor Generalny Hotelu Anders: „ W Hotelu Anders, w cudownych okolicznościach mazurskiej przyrody nasi Goście nie tylko pogłębiają wiedzę na konferencjach i szkoleniach, ale również odpoczywają. Hotel Anders to bogata oferta dla firm, idealna przestrzeń dla osób łączących odpoczynek z pracą – Naturalnie na Mazurach”.
****
Plebiscyt organizowany był przez Home& Market już po raz dziesiąty. Home&Market jest najstarszym na polskim rynku miesięcznikiem gospodarczym dla menadżerów najwyższych szczebli i przedsiębiorców. Publikuje zestawienia i analizy branżowe oparte na wynikach finansowych największych firm. Co roku Home&Market przyznaje na specjalnych uroczystościach prestiżowe nagrody ekonomiczne. Wielkim zainteresowaniem cieszy się Gala Najlepszego Partnera w Biznesie. Najlepsze banki otrzymują statuetkę Róża Bez Kolców, dla ubezpieczycieli przeznaczony jest Srebrny Parasol.

 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij