Hotel Anders
przyjazd
22
sty 2022
wyjazd
23
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Hotel Anders organizatorem Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej - Mazury 2013

Hotel Anders organizatorem Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej - Mazury 2013

15.03.2013

Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej Mazury 2013 za nami! Hotel Anders - organizator i gospodarz tej największej sportowej imprezy roku serdecznie dziękuję wszystkim, którzy byli zaangażowani w przygotowanie Mistrzostw oraz Gościom, którzy nas odwiedzili podczas ich trwania.
Pierwsze Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej odbyły się w 1997 roku w Los Angeles. Kolejnymi stolicami turnieju były: Marsylia, Klagenfurt, Rio de Janeiro, Berlin, Gstaad, Stavanger i Rzym – wielkie metropolie, znane na całym świecie. Jak to się stało, że do tego grona dołączyły Stare Jabłonki – mała, na co dzień spokojna mazurska wieś? Wszystko to za sprawą Hotelu Anders w Starych Jabłonkach, który środowisku siatkarskiemu oraz kibicom siatkówki znany jest od dawna – to tu od 10 lat rozgrywane są prestiżowe międzynarodowe zawody siatkówki plażowej z cyklu World Tour, na których grają najlepsze pary siatkarskie na świecie. Gdyby nie zaangażowanie Hotelu Anders – Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej w Polsce z pewnością by nie było. Pasja ludzi, miłość do siatkówki, wieloletnie doświadczenie w organizacji międzynarodowych zawodów, doskonała infrastruktura oraz przepiękne położenie, ukochane przez zawodników z całego świata – wszystko to zaowocowało przyznaniem Hotelowi Anders tytułu organizatora i gospodarza Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej Mazury 2013.

Oficjalna strona: www.worldtour.pl

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij