Hotel Anders
przyjazd
25
wrz 2021
wyjazd
26
wrz 2021
Kup voucher
Hotel Anders
Hotel Anders - jedyny taki hotel na świecie

Hotel Anders - jedyny taki hotel na świecie

13.01.2014

Nie ma na świecie hotelu, który mógłby pochwalić się podobnymi osiągnięciami. Nie ma na świecie hotelu, który zorganizowałby mistrzostwa świata. Hotel Anders nagrodzony za Imprezę Roku!

Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej Mazury 2013 (FIVB Beach Volleyball World Championships Mazury 2013) organizowane przez Hotel Anders w Starych Jabłonkach zostały Imprezą Roku w plebiscycie organizowanym przez Przegląd Sportowy i TVP. Uroczysta Gala Mistrzów Sportu relacjonowana na żywo przez TVP odbyła się w sobotę, 11. stycznia w Warszawie. Nagrodę z rąk Ministra Sportu i Turystyki Andrzeja Biernata odebrali Andrzej Dowgiałło, prezes Grupy Anders oraz Tomasz Dowgiałło – dyrektor generalny Hotelu Anders.

"Wiedzieliśmy, że przyznając organizację mistrzostw świata dla Starych Jabłonek możemy liczyć na sukces" – na zakończenie mistrzostw imprezę komplementował Vicente Araujo, prezydent Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej FIVB. Niedowiarkowie łapali się jednak za głowę – nie dowierzali, jak można było zorganizować tak wielką imprezę w tak małej miejscowości (Stare Jabłonki na co dzień liczą przecież niewiele ponad 800 mieszkańców) i w dodatku siłami hotelu, Hotelu Anders. Poprzednie mistrzostwa odbywały się w takich metropoliach jak Los Angeles, Rio de Janeiro, Berlin i Rzym. W czym tkwi więc tajemnica sukcesu? W ludziach!

Andrzej Dowgiałło, właściciel Hotelu Anders, po uroczystej Gali Mistrzów powiedział: „Na sukces Mistrzostw Świata w Starych Jabłonkach pracował cały zespół Hotelu Anders – to obsługa techniczna, kucharze, kelnerzy, housekeeping, aż po managerów. Wszystkim i każdemu z osobna – załodze Hotelu Anders, partnerom, sponsorom, władzom regionu, działaczom, kibicom, zawodnikom, wolontariuszom i przyjaciołom składamy ogromne podziękowania. Bez Was ten sukces nie byłby możliwy!”.

Tomasz Dowgiałło, dyrektor generalny podkreślił doświadczenie Andersa w organizacji imprez na najwyższym światowym poziomie: „Hotel Anders istnieje na rynku już ponad 20 lat – mamy olbrzymie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju wydarzeń. W obecnych czasach hotel to nie tylko miejsce noclegu – to przede wszystkim sprawny organizator, świadczący usługi na najwyższym światowym poziomie. O jakości i atmosferze panującej w Andersie niech poświadczą liczby, bo w roku 2013 Hotel Anders odwiedziło 50 000 Gości. To dla nas wielka radość i olbrzymie wyróżnienie – 50 tys. osób nie mogło się mylić. Dziś z całym przekonaniem mogę powiedzieć – dla Andersa nie ma rzeczy niemożliwych, a na prawdziwie mistrzowskie imprezy zapraszamy do Starych Jabłonek”. 

Gdyby nie zaangażowanie właścicieli i pracowników Hotelu Anders – Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej w Polsce z pewnością by nie było. Pasja ludzi, miłość do siatkówki, wieloletnie doświadczenie w organizacji międzynarodowych eventów, doskonała infrastruktura oraz przepiękne położenie, ukochane przez zawodników z całego świata – wszystko to zaowocowało zorganizowaniem imprezy na najwyższym światowym poziomie.

Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej Mazury 2013, drugie rangą po olimpiadzie zawody w tej dyscyplinie sportu, odbyły się w Starych Jabłonkach w pierwszym tygodniu lipca minionego roku. Hotel Anders znany jest jednak środowisku siatkarskiemu oraz kibicom siatkówki już od dawna – to tu co roku od 10 lat rozgrywane są prestiżowe międzynarodowe zawody siatkówki plażowej z cyklu World Tour, na których grają najlepsze pary siatkarskie na świecie.

ZOBACZ VIDEO Z MISTRZOSTW
ZOBACZ VIDEO z wręczenia nagrody
ZOBACZ ZDJĘCIA Z GALI

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij