Hotel Anders
przyjazd
22
sty 2022
wyjazd
23
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Konkurs – wygraj bilet do teatru na Walentynki!

Konkurs – wygraj bilet do teatru na Walentynki!

04.02.2014

Stare Jabłonki z kulturą za pan brat nie od dziś. Z teatrem mamy wiele wspólnego - w końcu po II wojnie światowej drewno z sosny taborskiej z okolicy Starych Jabłonek posłużyło do odbudowy Teatru Narodowego w Warszawie. Z okazji Walentynek wspólnie z Teatrem Jaracza w Olsztynie przygotowaliśmy dla Was niespodziankę.
14. lutego w Teatrze Jaracza, w przerwie spektaklu "Kariera Nikodema Dyzmy", rozlosowany zostanie voucher na romantyczny pobyt, ze SPA w roli głównej, w Hotelu****Anders w Starych Jabłonkach. My z kolei mamy dla Was podwójne zaproszenie na walentynkowy spektakl w olsztyńskim teatrze. Zapraszamy do zabawy!

SZCZEGÓŁY KONKURSU 
Mamy dla Waspodwójne zaproszenie na spektakl „Kariera Nikodema Dyzmy”, wystawiany w Teatrze Jaracza w Olsztynie dniach 14-16 lutego 2014 (Duża Scena, godz. 19.00). Wybierzcie dla siebie dowolny dzień z powyższych i spędźcie walentynkowy wieczór w Teatrze.
Aby wygrać podwójne zaproszenie na spektakl, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie w komentarzu do odpowiedniego postu na Facebook'u. ZOBACZ POST. Wygrywa autor wypowiedzi, która uzyska najwięcej like’ów.

Konkurs trwa do środy, 12. lutego do godz. 12.00. Zapraszamy!

Pytanie brzmi:
Jak wyobrażacie sobie romantyczny weekend w Hotelu Anders**** w Starych Jabłonkach? Jak chcielibyście, aby wyglądał? 

Powodzenia!

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij