Hotel Anders
przyjazd
22
sty 2022
wyjazd
23
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej – potrójnym wydarzeniem roku

Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej – potrójnym wydarzeniem roku

04.03.2014

Po nagrodzie za Imprezę Roku 2013 przyznaną przez Przegląd Sportowy i Telewizję Polską przyszedł czas na lokalne wyróżnienia. Hotel Anders otrzymał 2 nagrody specjalne za organizację Sportowego Wydarzenia Roku 2013 – Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej w Plebiscytach zorganizowanych przez Gazetę Ostródzką oraz Gazetę Olsztyńską i Dziennik Elbląski. Bal Mistrzów zorganizowany przez Gazetę Ostródzką odbył się po raz 19., w piątek, 28. lutego, a nagrodę w imieniu Hotelu Anders odebrał dyrektor generalny – Tomasz Dowgiałło. Dzień później prezes Grupy Anders – Andrzej Dowgiałło odebrał z rąk marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Jacka Protasa, kolejną nagrodę za Sportowe Wydarzenie Roku 2013 – tym razem podczas 50. balu Sportowca organizowanego przez Gazetę Olsztyńską i Dziennik Elbląski. 
Serdecznie dziękujemy za Państwa uznanie i tak ważne dla nas wyróżnienia.

Tomasz Dogwiałło, dyrektor generalny Hotelu Anders, z nagrodą za Sportowe Wydarzenie Roku.


Andrzej Dowgiałło, prezes Grupy Anders, odbiera nagrodę za Sportowe Wydarzenie Roku 2013 z rąk Jacka Protasa, marszałka Wojewódzwa Warmińsko-Mazurskiego.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij