Hotel Anders
przyjazd
22
sty 2022
wyjazd
23
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej - nagroda goni nagrodę

Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej - nagroda goni nagrodę

10.03.2014

Po nagrodzie za Imprezę Roku 2013 przyznaną przez Przegląd Sportowy i Telewizję Polską przyszedł czas na kolejne wyróżnienia. Hotel Anders otrzymał Nagrodę Biznesu Sportowego DEMES za rok 2013 w kategorii Wydarzenie Roku. Statuetki DEMES promują osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu. Profesjonalna  współpraca biznesu i środowiska sportowego pozwala na pełny rozwój sportu, a co za tym idzie zaistnienie polskich sportowców na arenie międzynarodowej. Wśród nagrodzonych znaleźli się, m.in. Oknoplast – sponsor trzech czołowych drużyn europejskich (w kategorii projekt sponsoringowy), Justyna Kowalczyk (w kategorii sportowy wizerunek) czy Atlas Arena (w kategorii obiekt sportowy). Nagrodę 6 .marca na uroczystej Gali w Centrum Olimpijskim w Warszawie odebrał Tomasz Dowgiałło, dyrektor generalny Hotelu Anders.
Organizacja Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej została dostrzeżona również w regionie. Hotel Anders otrzymał 2 nagrody specjalne za organizację Sportowego Wydarzenia Roku 2013 – w plebiscytach zorganizowanych przez media lokalne – Gazetę Ostródzką oraz Gazetę Olsztyńską i Dziennik Elbląski. Bal Mistrzów zorganizowany przez Gazetę Ostródzką odbył się po raz 19., w piątek, 28. lutego, a nagrodę w imieniu Hotelu Anders odebrał dyrektor generalny – Tomasz Dowgiałło. Dzień później prezes Grupy Anders – Andrzej Dowgiałło odebrał z rąk marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Jacka Protasa, kolejną nagrodę za Sportowe Wydarzenie Roku 2013 – tym razem podczas 50. balu Sportowca organizowanego przez Gazetę Olsztyńską i Dziennik Elbląski.  
Serdecznie dziękujemy za Państwa uznanie i tak ważne dla nas wyróżnienia.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij