Hotel Anders
przyjazd
17
sty 2022
wyjazd
18
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Wspieramy kulturę

Wspieramy kulturę

17.04.2014

Mieliśy przyjemność wesprzeć "Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa ...Czy to jest kochanie?" w Elblągu oraz wystawę prac Magdaleny Starskiej "Słońce jest najważniejsze" w galerii "Biuro Wystaw Artystycznych" w Olsztynie.

W "Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa ...Czy to jest kochanie?" młodzi artyści zmierzyli się w dwóch kategoriach: recytacja i piosenka poetycka.  Wszystkim prezentacjom przyświecało najwspanialsze ludzkie uczucie, jakim jest miłość. Dla zwycięzców mieliśmy przyjemność ufundować weekendowe pobyty w Hotelu Anders.

Zapraszamy także na wystawę prac Magdaleny Starskiej "Słońce jest najważniejsze" w galerii "Biuro Wystaw Artystycznych" w Olsztynie. Jest to wystawa artystki tworzącej na pograniczu gatunków sztuk, która w swojej twórczości często wykorzystuje zarówno tematy jak i materiały z najbliższego otoczenia, sprawy i przedmioty obecne w każdym domu i w najlepszym znaczeniu tego słowa zwyczajne. Na olsztyńskiej wystawie artystka prezentuje wybór prac rysunkowych z lat 2009 - 2014 i rzeźbiarskich z 2013 r. Ponadto pokazana zostanie dokumentacja filmowa serii trzech performance.

Magdalena Starska - „Słońce jest najważniejsze"
wernisaż: 17 kwietnia (czwartek), godz. 18.00
18 kwietnia – 1 czerwca, sala kameralna

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij