Hotel Anders
przyjazd
22
sty 2022
wyjazd
23
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Siatkówka królową lata 2014

Siatkówka królową lata 2014

04.06.2014

PRZEJDŹ NA STRONĘ TURNIEJU
Hotel Anders znany jest środowisku siatkarskiemu oraz kibicom siatkówki już od dawna – to tu co roku od 10 lat rozgrywane są prestiżowe międzynarodowe zawody siatkówki plażowej z cyklu World Tour, na których grają najlepsze pary siatkarskie na świecie. W tym roku, w terminie 19-24 sierpnia zagości na hotelowych boiskach turniej FIVB Beach Volleyball World Tour SK BANK MAZURY Grand Slam 2014.
Turnieje rangi GRAND SLAM to elitarne turnieje w serii World Tour, które odbywają się tylko w kilku wybranych miejscach, w tym roku są to m.in. Shanghai (Chiny), Fortaleza (Brazylia), Moskwa (Rosja), Berlin (Niemcy), Stavanger (Norwegia), Gstaad (Szwajcaria), Hague (Holandia), Long Beach (USA). Turniej w Starych Jabłonkach już po raz piąty znajdzie się w tym prestiżowym towarzystwie.
Na boiskach przy plaży Hotelu Anders będzie można zobaczyć najlepsze siatkarki i najlepszych siatkarzy plażowych świata, po 32 najwyżej sklasyfikowane pary w rankingu FIVB, a pula nagród to 800.000 USD (400.000 USD w Turnieju Kobiet i 400.000 USD w Turnieju Mężczyzn).
Najlepsze zawodniczki i zawodnicy z całego świata - turniej w Starych Jabłonkach ze względu na swoją atmosferę i polską gościnność należy do najbardziej obleganych turniejów w całym cyklu. Ponad 200 par w eliminacjach do turnieju głównego w 2011 i 2012 r.
Świetne wyniki Polaków to element, którego brakowało nam w przeszłości. W 2009 roku po raz pierwszy para Fijałek/Prudel o mało nie weszła do półfinału turnieju, osiągając bardzo wysokie miejsce także w klasyfikacji całego cyklu. Obecnie ta para należy już do 10 najlepszych par na świecie, a pozostałe pary osiągają lepsze wyniki z turnieju na turniej. W lipcu br. para Fijałek/Prudel wygrali swój pierwszy turniej Grand Slam w Hadze i zainkasowali najwyższa wygraną 57.000 USD.
Fani siatkówki plażowej przybywają na nasz turniej z całej Polski, a także i z różnych krańców świata. Kibice zgromadzeni na trybunach stają zawsze na wysokości zadania i pokazują za każdym razem, że nie ma lepszych na świecie od nich. Serdecznie zapraszamy do Starych Jabłonek. 19-24 sierpnia 2014.

PRZEJDŹ NA STRONĘ TURNIEJU

 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij