Hotel Anders
przyjazd
22
sty 2022
wyjazd
23
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Co łączy piłkę siatkową i jabłka? Stare Jabłonki. Naturalnie na Mazurach

Co łączy piłkę siatkową i jabłka? Stare Jabłonki. Naturalnie na Mazurach

11.08.2014

Prawdziwa kulminacja wakacji na Mazurach dopiero przed nami. Za tydzień startuje najgorętsze wydarzenie sportowe tego lata w regionie – organizowane przez Hotel Anders międzynarodowe zawody siatkówki plażowej FIVB Beach Volleyball World Tour SK BANK MAZURY Grand Slam 2014 (Hotel Anders w Starych Jabłonkach, 19-24 sierpnia 2014).

PRZEJDŹ NA STRONĘ TURNIEJU

ZOBACZ ZDJĘCIA

OBEJRZYJ FILM

Turniej World Tour zagości na plaży Hotelu Anders w Starych Jabłonkach już po raz 10-ty. Po zeszłorocznym sukcesie zorganizowanych przez Hotel Anders Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej nikt nie ma wątpliwości, że tegoroczne zawody to absolutne wakacyjne „must be”. Zorganizowane rok temu mistrzostwa świata (najwyższe rangą, po Igrzyskach Olimpijskich, zawody w tej dyscyplinie sportu na naszym globie) przyniosły Hotelowi Anders wiele nagród – w tym tę najważniejszą, przyznaną przez Przegląd Sportowy i Telewizję Polską za „Wydarzenie Roku”. Skąd pomysł, by hotel zorganizował jedną z najważniejszych w sportowym świecie imprez? Tomasz Dowgiałło, dyrektor generalny Hotelu Anders: „Wydarzenia sportowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością – i to nie tylko wśród kibiców, którzy sportowi wierni są zawsze, ale także wśród każdego, kto szuka rozrywki na wysokim poziomie. Bo sport to nie tylko zdrowie – sport to przede wszystkim niezapomniane i z niczym nieporównywalne emocje. Przypomnijmy – cała Polska śledziła sukcesy Adama Małysza, a potem Kamila Stocha. Kraj dosłownie żył piłką nożną podczas Euro 2012. Dziś ekscytujemy się zwycięstwami Rafała Majki i Agnieszki Radwańskiej. Wszyscy dyskutujemy o zdyskwalifikowaniu Legii z Ligi Mistrzów. Po ostatnich sukcesach naszych siatkarzy plażowych liczymy na podium u nas w kraju, w Starych Jabłonkach. Wymieniać można by długo. Szukamy emocji – chcemy cieszyć się razem ze zwycięzcami, ponosić gorycz porażki z przegranymi, czuć tę adrenalinę, która towarzyszy sportowej rywalizacji. Sportowcy należą do grupy społecznej, która cieszy się ogromnym szacunkiem – za pracę, wytrwałość, dążenie do celu, zasady fair play, wyznawane wartości. Nawet jeśli nie szczególnie interesujemy się sportem, jesteśmy w stanie wymienić co najmniej kilka nazwisk sportowców. Stąd też tak duża popularność organizowanych przez Hotel Anders zawodów. Sport to prawdziwa przyjemność, istotna część życia każdego z nas, sport to emocje, zasady i wartości, których szukamy w codziennym życiu”.
Event sportowy ma też ważne znaczenie marketingowe. Wydarzenia sportowe jak żadne inne bezpośrednio angażują tych, którzy biorą w nich udział, budując w ten sposób ich trwałą relację z miejscem odbywania się imprezy. Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej Mazury 2013 potwierdziły tożsamość marki Hotelu Anders w Starych Jabłonkach – miejsca, gdzie wszystko jest możliwe – hotelu, który potrafi zorganizować event na najwyższym, światowym poziomie. Hotelu, w którym przeżywa się wielkie emocje.
Nie inaczej będzie w tym roku. Daniel Błaszkiewicz, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Hotelu Anders: „Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na turniej siatkówki plażowej do Starych Jabłonek. Oprócz sportowych emocji gwarantujemy wyśmienitą kuchnię, atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz błogi klimat wypoczynku na naszej plaży nad Jeziorem Szeląg Mały. Rozgrywkom towarzyszyć będzie, jak co roku, Restauracja Mistrzów, prowadzona przez Dariusza Strucińskiego, szefa kuchni Hotelu Anders we współpracy z najbardziej rozpoznawalnymi twarzami sztuki kulinarnej w Polsce – Karolem Okrasą i Kurtem Schellerem. Dzieci będą mogły wziąć udział w Akademii Siatkówki Plażowej prowadzonej przez najlepsze pary siatkarskie na świecie, a wszystkich zapraszamy na zajęcia Zumby na plaży nad jeziorem. Stare Jabłonki, 19-24 sierpnia”.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij