Hotel Anders
przyjazd
22
sty 2022
wyjazd
23
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Konkurs STAY CALM AND FIND APPLE

Konkurs STAY CALM AND FIND APPLE

07.01.2015

W Starych Jabłonkach bez jabłka ani rusz. Nazwa wsi i tradycja zobowiązuje i… inspiruje. Dlatego jabłko i jabłonie są naturalnym elementem naszego istnienia. Witamy w Krainie Jabłoni. Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu "STAY CALM AND FIND APPLE IN STARE JABŁONKI".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAK WYGRAĆ?

  • Zrób zdjęcie ilustrujące hasło “Stay calm and find apple in Stare Jabłonki” – liczymy na Waszą inwencję twórczą i ciekawe pomysły – mamy tylko jeden warunek na zdjęciu powinien znaleźć się rekwizyt w postaci jabłka. Reszta należy już do Was!
  • Zamieść zdjęcie na fan page’u Hotelu Anders na Facebooku i podpisz je „Stay calm and find apple in Stare Jabłonki”.
  • W Recepcji Głównej hotelu okaż dowód zamieszczenia zdjęcia na hotelowym fan page’u i…
  • Odbierz nagrodę – KAŻDY UCZESTNIK ZABAWY WYGRYWA jednorazowy BON NA DESER w Restauracji Pałacowej (Mus mascarpone z pieczonym jabłkiem i kawą zbożową lub Jabłecznik, lody z maślanki i sos karmelowo-pomarańczowy)

Spośród wszystkich zgłoszonych fotografii Hotelowe Jury Konkursowe wybierze jedno, jego zdaniem najciekawsze, zdjęcie, którego autor otrzyma nagrodę w postaci vouchera na pakiet "Weekend we dwoje". W ciągu roku 2015 zostanie wybranych 4. zwycięzców: 31 marca, 30 czerwca, 30 września, 31 grudnia 2015). 

 

REGULAMIN KONKURSU

 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij