Hotel Anders
przyjazd
22
sty 2022
wyjazd
23
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Godzina dla Ziemi w Hotelu Anders

Godzina dla Ziemi w Hotelu Anders

27.03.2015

GODZINA DLA ZIEMI
sobota, 28. marca, godz. 20.30 

ZGAŚ ŚWIATŁO DLA ZIEMI – DAJ GODZINĘ MORŚWINOWI!

PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI FUNDACJI WWF. 
Wpłyń na środowisko – Naturalnie na Mazurach.

W sobotę, 28. marca o godz. 20.30 wybije Godzina dla Ziemi. To międzynarodowa akcja organizowana przez Fundację WWF od 2007 roku. Godzina dla Ziemi polega na symbolicznym gaszeniu świateł o 20.30 w każdą ostatnią sobotę marca. Celem Godziny dla Ziemi jest zwrócenie uwagi na problemy ekologiczne związane z ociepleniem klimatu oraz edukacja w zakresie zachowań proekologicznych. 

W tym roku w Polsce akcja Godzina dla Ziemi dedykowana jest ochronie morświna. Morświn, to jedyny stale występujący w Bałtyku gatunek walenia, którego populacja jest krytycznie zagrożona wyginięciem. Właśnie dlatego tegoroczna Godzina dla Ziemi WWF Polska odbywa się pod hasłem „Godzina dla morświna. Bądź moim głosem. Pomóż.”. 

W ramach akcji światła gaszone są na całym świecie, m.in. na Wieży Eiffla w Paryżu, w Pałacu Buckingham w Londynie, na moście Golden Gate w San Francisco czy w Pałacu Kultury i Nauki  w Warszawie. 

GODZINA DLA ZIEMI W HOTELU ANDERS

Gdzie zgaśnie światło w Hotelu Anders?

•    Restauracja
•    Basen
•    SPA
•    Recepcja Główna
•    Lampy na zewnątrz hotelu 

Czas w godz. 20.30-21.30 umilą Państwu świece (Restauracja, SPA, Basen, Recepcja). 

Zachęcamy również do zgaszenia światła w pokojach hotelowych. 

Hotel Anders to hotel świadomy i odpowiedzialny za środowisko, w którym żyje. W dziewiczym otoczeniu Hotelu Anders Goście odpoczywają, aktywnie spędzają czas i dbają o swoje zdrowie. Dlatego ważne jest dla nas życie w zgodzie z otaczającą naturą i istotne są proekologiczne działania hotelu, m.in. wykorzystywanie odnawialnych, naturalnych źródeł energii w ogrzewaniu obiektu, energooszczędne oświetlenie, własne ujęcie i uzdatnianie wody czy segregacja odpadów ogólnych.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij