Hotel Anders
przyjazd
22
sty 2022
wyjazd
23
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Zielone spotkania. Integracja społecznie odpowiedzialna

Zielone spotkania. Integracja społecznie odpowiedzialna

14.10.2015

„CSR” – brzmi prawie jak tytuł jednego w wielu z amerykańskich seriali z serii „kryminalne zagadki”. Jednak CSR to skrót od angielskiego „Corporate Social Responsibility” co tłumaczamy „Społecznie Odpowiedzialny Biznes”. Biznes społecznie odpowiedzialny nie tylko zarabia, ale również daje coś od siebie innym  – wspiera osoby chore, inwestuje w rozwój osobisty pracowników, edukuje dzieci, wspiera lokalną społeczność, w której na co dzień funkcjonuje, czy też dba o środowisko naturalne. Moda na CSR, która przyszła do Polski dobre kilka lat temu na stałe wpisała się w funkcjonowanie nie tylko wiodących marek. Bycie społecznie odpowiedzialną firmą ma niezaprzeczalne znaczenie marketingowe, ale przynosi także realne korzyści biznesowe, o czym przekonali się ci, którzy w CSR weszli. 

W Starych Jabłonkach, na Mazurach, wspieramy firmy społecznie odpowiedzialne z zakresie dbałości o środowisko naturalne. W ramach spotkań biznesowych – konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych i innych – organizowanych w Hotelu Anders na Mazurach, zachęcamy firmy, które u nas goszczą do dbałości o naturę. Organizujemy atrakcje i aktywności, których celem jest podkreślenie proekologicznych działań danej firmy, integracja pracowników lub klientów wokół idei „green” czy edukacja pracowników na temat ochrony środowiska naturalnego. 

Dlaczego namawiamy do rozwiązywania zielonych zagadek Starych Jabłonek? Odpowiedź jest prosta – bo w naszej naturze leży ochrona środowiska, w którym na co dzień funkcjonujemy i którym zachwycają się Goście z całego świata. Położenie Hotelu Anders, na Mazurach, to jeden z naszych największych atutów. Jesteśmy tego świadomi i dbamy o środowisko, które nas otacza. Znane od stuleci na całym świecie Sosny Taborskie, które porastają okoliczne lasy czy sławny Kanał Elbląski, którego jedna z odnóg zaczyna się w Starych Jabłonkach, to dziedzictwo, które chronimy i promujemy. Mamy swoje zobowiązania w stosunku do otaczającej nas przyrody. Można by powiedzieć, że „jesteśmy zieloni” – wykorzystujemy odnawialne, naturalne źródła energii w ogrzewaniu obiektu, stosujemy energooszczędne oświetlenie, mamy własne ujęcie i uzdatnianie wody, segregujemy odpady ogólne, sprzątamy las, który nas otacza… Promujemy także aktywny wypoczynek, któremu dziewicza przyroda niezwykle sprzyja. 

W Starych Jabłonkach gramy w zielone i… mamy zielone – zielone konferencje. Naturalnie na Mazurach. W ramach zielonych konferencji zapraszamy firmy, które do nas przyjeżdżają do zielonej integracji – sadzenia lasu, przygotowywania ekologicznych zabawek dla dzieci z przedszkola w Starych Jabłonkach, warsztatów budowania budek dla ptaków, sprzątania lasu, udziału w ekoplenerze malarskim zakończonym aukcją charytatywną na rzecz wybranej organizacji pozarządowej działającej na rzecz ekologii czy aktywnego wypoczynku wśród zieleni – rajdów rowerowych, turniejów siatkówki plażowej, spływów kajakowych i innych. Zachęcamy do świadomej i mądrej integracji, która będzie jednocześnie skuteczna i pożyteczna. Naturalnie na Mazurach. 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij