Hotel Anders
przyjazd
22
sty 2022
wyjazd
23
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
ULTRA MAZURY W HOTELU ANDERS – RELACJA

ULTRA MAZURY W HOTELU ANDERS – RELACJA

15.08.2016

I edycja maratonu ULTRA MAZURY odbyła się w sobotę 13.08.2016 w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach. 
Była to pierwsza tego typu impreza biegowa w regionie Warmii i Mazur. 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ 

Trasa Ultra Mazury wiodła przez jedne z najpiękniejszych zakątków regionu. Dla zawodników przygotowano dwie trasy – dystans 70 km + z przewyższeniami sięgającymi w sumie 740 m oraz bieg towarzyszący o długości 10 km +. Start i meta obydwu biegów zorganizowane zostały na plaży Hotelu Anders.  W zawodach ULTRA MAZURY w sumie wzięło udział 239 uczestników, w tym 78 osób zmierzyło się z dystansem 70 km +. Na mecie ultramaratonu pierwsza pojawiła się Dominka Stelmach z Warszawy z czasem 05:48:00, natomiast w biegu na 10 km + zwyciężył Piotr Bętkowski z Warszawy z czasem 00:41:23. 
W biegu na 10 km+ wziął udział także 6-osobowy zespół złożony z pracowników Hotelu Anders. Wśród zawodników zawodów ULTRA MAZURY pojawili się także reprezentanci Fundacji Never Ever Give Up,  która wybrała Hotel Anders w Starych Jabłonkach na swoją bazę treningową w roku 2016. Zawody zostały bardzo pozytywnie ocenione przez uczestników – Hotel Anders już planuje kolejną edycję w przyszłym roku. 

www.ultra.mazury.pl 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij