Hotel Anders
przyjazd
22
sty 2022
wyjazd
23
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Hotel Anders po raz 8. HOTELEM PRZYJAZNYM RODZINIE

Hotel Anders po raz 8. HOTELEM PRZYJAZNYM RODZINIE

02.10.2016

Hotel Anders w Starych Jabłonkach po raz kolejny znalazł się w gronie najlepszych hoteli dla rodzin z dziećmi w Polsce. Gala VIII edycji plebiscytu Hotel Przyjazny Rodzinie odbyła się 01.10.2016 w Warszawie. W tym roku nagrodzonych zostało 66. polskich hoteli. 

Hotele ubiegające się o tytuł przyjaznych rodzinie muszą spełniać szereg określonych w każdej edycji konkursu wymagań. Chodzi tu nie tylko o wyposażenie obiektu pod kątem najmłodszych, lecz także o zaoferowanie rodzinom podróżującym z dziećmi szerokiego wachlarza animacji dla maluchów, specjalnego menu czy zapewnienie bezpieczeństwa. Podczas audytów w hotelach starających się o certyfikat zwraca się również uwagę na przygotowanie personelu i jakość świadczonych przez obiekt usług. 

Oceny obiektów zgłoszonych do konkursu HPR dokonują członkowie kapituły. Tworzy ją około 40 osób z różnych środowisk – dziennikarze, biznesmani, osoby cenione i lubiane, a przede wszystkim posiadające dzieci. Hotel Anders w tej edycji plebiscytu odwiedziła Joanna Krombholz – Zabielska, której relację z pobytu można przeczytać TU

Warto dodać, że certyfikat jest ważny tylko przez rok. Jeśli więc hotel chce się posługiwać tytułem po tym czasie, musi ponownie poddać się audytowi. Dodatkowo, w losowo wybranych nagrodzonych obiektach przeprowadzane są niezapowiedziane wizyty. 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij