Hotel Anders
przyjazd
22
sty 2022
wyjazd
23
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Godzina dla Ziemi w Hotelu Anders

Godzina dla Ziemi w Hotelu Anders

22.03.2017

W sobotę, 25. marca o godz. 20.30 wybije Godzina dla Ziemi. To międzynarodowa akcja organizowana przez Fundację WWF od 2007 roku. Godzina dla Ziemi polega na symbolicznym gaszeniu świateł o 20.30. Hotel Anders bierze udział w akcji już po raz trzeci. 

Akcja będąca do tej pory kampanią zachęcającą do wykonania symbolicznego gestu mającego przypomnieć o tym, że powinniśmy dbać o naszą Planetę każdego dnia, zmieniła nieco swój charakter. Od dwóch lat „Godzina dla Ziemi WWF” angażuje ludzi w rozwiązywanie konkretnych problemów ekologicznych. W Polsce w 2015 roku poświęcona była morświnom, a w 2016 wilkom. 

Tegoroczna Godzina dla Ziemi WWF w Polsce dedykowana jest ochronie Wisły i odbędzie się pod hasłem „Pozostaw Wisłę bezpieczną i piękną”. Fundacja WWF Polska chce przekonać Polaków do idei ochrony Wisły w jej obecnej, w dużej mierze naturalnej postaci. 

W okolicy Starych Jabłonek płynie rzeka Drwęca, która jest dopływem Wisły i wpada do niej w okolicy Torunia. Drwęca jest rezerwatem przyrody i chroni ryby łososiowate. 

W ramach akcji Godzina dla Ziemi światła gaszone są na całym świecie, m.in. na Wieży Eiffla w Paryżu, w Pałacu Buckingham w Londynie, na moście Golden Gate w San Francisco czy w Pałacu Kultury i Nauki  w Warszawie.

GODZINA DLA ZIEMI W HOTELU ANDERS

SOBOTA, 25. MARCA, GODZ. 20.30

Gdzie zgaśnie światło w Hotelu Anders?

  • Restauracja
  • Basen
  • SPA
  • Recepcja Główna
  • Lampy na zewnątrz hotelu 

Czas w godz. 20.30-21.30 umilą Państwu świece (Restauracja, SPA, Basen, Recepcja). 

Zachęcamy również do zgaszenia światła w pokojach hotelowych. 

Hotel Anders to hotel świadomy i odpowiedzialny za środowisko, w którym żyje. W dziewiczym otoczeniu Hotelu Anders Goście odpoczywają, aktywnie spędzają czas i dbają o swoje zdrowie. Dlatego ważne jest dla nas życie w zgodzie z otaczającą naturą i istotne są proekologiczne działania hotelu. 

ZGAŚ ŚWIATŁO – DAJ GODZINĘ ZIEMI.

PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI FUNDACJI WWF. 
Wpłyń na środowisko – Naturalnie na Mazurach.

 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij