Hotel Anders
przyjazd
22
sty 2022
wyjazd
23
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
ULTRA MAZURY - DO BIEGU... START!

ULTRA MAZURY - DO BIEGU... START!

19.07.2017

12 sierpnia 2017 roku w Starych Jabłonkach po raz drugi odbędą się biegi ULTRA MAZURY! Na plaży Hotelu Anders staną do walki biegacze z całej Polski, którzy postanowili zmierzyć się z najtrudniejszymi trasami biegowymi Warmii i Mazur. Ponad 300 osób rywalizować będzie na dystansach 10, 70 i 100 km! ULTRA MAZURY to impreza promująca bieganie w terenie na dystansach powyżej maratonu.

PEŁEN PROGRAM WYDARZENIA - KLIKNIJ I SPRAWDŹ. 

Chwilę po starcie biegu na 10 km rozpocznie się zabawa ruchowa dla dzieci TRI NEGU KIDS prowadzona przez Patrycję Kościeszę z Fundacji Never Ever Give Up. W ramach Tri Negu Kids czekają na dzieci zajęcia sprawnościowe, a przede wszystkim świetna zabawa. Dzieci, które mają już doświadczenia biegowe zapraszamy do rywalizacji w zawodach, po ukończeniu których każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal.  Dodatkowo w godz. od 09.00 do 17.00 najmłodsi będą mogli poszaleć na dmuchanych zjeżdżalniach, które dostarczy firma BARTBO

Startując w ULTRA MAZURACH samowystarczalność zawodników to przede wszystkim główny wyróżnik oddzielający ich od biegaczy ulicznych. W skład wyposażenia obowiązkowego wchodzi m. in.: pojemnik/pojemniki (bidony lub bukłak) mieszczący min. 1 litr płynów, działający telefon komórkowy, folię NRC, mapa z trasą biegu, własny kubek/pojemnik do napojów na punktach odżywczych.
Chcąc przybliżyć nasze wydarzenie osobom rozpoczynającym swoją przygodę z bieganiem terenowym przygotowaliśmy również bieg towarzyszący o długości 10 km. Bieg ten rozgrywać się będzie na trasie wokół jeziora Szeląg Mały ze startem i metą na plaży Hotelu Anders, podobnie jak w przypadku biegu głównego. Każdy uczestnik dystansów ultra (70 i 100 km) który potwierdzi swoją rejestrację dokonując w wyznaczonym terminie opłaty wpisowej ma zapewniony pakiet startowy w ramach którego oprócz m. in. medali czy też okolicznościowych koszulek otrzyma darmowy wstęp do strefy SPA Hotelu Anders (saun mazurskich oraz basenu).
ULTRA MAZURY to jedyna tego typu impreza w województwie warmińsko-mazurskim, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu Hotelu Anders szybko zyskała uznanie co potwierdziło również objęcie honorowym patronatem przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pana Gustawa Marka Brzezina.

Więcej bieżących informacji znaleźć można na oficjalnej stronie zawodów pod adresem www.ultra.mazury.pl

 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij