Hotel Anders
przyjazd
17
sty 2022
wyjazd
18
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Restauracja Hotelu Anders jedną z najlepszych restauracji w Polsce!

Restauracja Hotelu Anders jedną z najlepszych restauracji w Polsce!

23.10.2017

Restauracja Hotelu Anders w Starych Jabłonkach po raz piąty z rzędu znalazła się na liście 100. najlepszych restauracji w Polsce w plebiscycie Poland 100 Best Restaurants 2017. Nagroda „GRAND AWARD – trzy widelce” to potwierdzenie jakości i podkreślenie znaczenia restauracji na arenie ogólnopolskiej. 

Finał VII edycji elitarnego przewodnika Poland 100 Best Restaurants odbył się 20. października w Warszawie. Konkurs i zarazem przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce Poland 100 Best Restaurants to prestiżowy, pierwszy i jedyny w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule. Restauracje są bowiem w głównej mierze oceniane przez konsumentów, dzięki temu ocena jest bardziej obiektywna i wiarygodna niż recenzja jednego lub garstki krytyków kulinarnych. Na ocenę i końcowy wynik składają się: ocena restauracji przeprowadzona przez ankieterów wśród klientów odwiedzających daną restaurację, ocena poprzez stronę internetową akcji, głosowanie SMS, głosowanie poprzez Facebook oraz ocena inspektorów przeprowadzona podczas badania Mystery Shopping.

Oprócz Hotelu Anders w Starych Jabłonkach na liście 100 najlepszych polskich restauracji znalazły się 2 inne hotele z regionu Warmii i Mazur: Hotel Zamek Ryn w Rynie oraz Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w Wysokiej Wsi. 

Dariusz Struciński, szef kuchni Hotelu Anders, po Gali wręczenia nagród, powiedział: „Znalezienie się w czołówce polskich restauracji czwarty rok z rzędu to potwierdzenie jakości, jaką oferujemy Gościom Hotelu Anders na co dzień, każdego dnia od ponad 20 lat funkcjonowania restauracji. Dobra kuchnia to jeden z podstawowych elementów, na który Goście zwracają uwagę, wybierając hotel na swój pobyt.” 

W tym roku nagrody zostały przyznane w następujących kategoriach: NAJLEPSZA RESTAURACJA W POLSCE oraz NAJLEPSZA KARCZMA W POLSCE w czterech grupach : AWARD OF EXCELLENCE – jeden widelec, BEST OF AWARD OF EXCELLENCE – 2 widelce, GRAND AWARD – 3 widelce oraz GRAND AWARD – 3 widelce plus. Miejsce restauracji w grupie ustalane jest na zasadzie – 75% oceny konsumentów – ankiety, głosowania, 25% oceny inspektorów.

Najlepszą restauracją w Polsce została N31 RESTAURANT & BAR z Warszawy. Najlepszą karczmą w Polsce została KARCZMA LITWOROWY STAW z Białki Tatrzańskiej. 

 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij