Hotel Anders
przyjazd
22
sty 2022
wyjazd
23
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
10 lat plebiscytu Hotel Przyjazny Rodzinie

10 lat plebiscytu Hotel Przyjazny Rodzinie

08.10.2018

Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu!
Kampania HPR w ciągu 10 lat funkcjonowania wypracowała standardy, które przyjęły się w niemal wszystkich obiektach przyjaznych rodzinie w Polsce. Certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie jest rozpoznawalny przez Gości jako potwierdzenie wysokiej jakości usług skierowanych właśnie do rodzin. Hotel Anders bierze udział w projekcie od samego początku – przeszliśmy przez wszystkie dziesięć dotychczasowych edycji. Cenne podpowiedzi płynące od organizatorów akcji i coroczne audyty sprawiły, że bycie przyjaznym rodzinie weszło do naszego hotelowego krwiobiegu już na stałe. A atrakcje dla dzieci to jeden z naszych priorytetów przy organizowaniu wypoczynku podczas pobytów rodzinnych.

Dziękujemy za już 10. certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie oraz życzymy powodzenia i kreatywności w dalszym rozwoju programu. Nasz hotel z atrakcjami dla dzieci to wyjątkowe miejsce na turystycznej mapie Polski.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij