Hotel Anders
przyjazd
22
sty 2022
wyjazd
23
sty 2022
Kup voucher
Hotel Anders
Restauracje hoteli z GRUPY ANDERS jako jedyne z WARMII I MAZUR na liście POLAND 100 BEST RESTAURANTS

Restauracje hoteli z GRUPY ANDERS jako jedyne z WARMII I MAZUR na liście POLAND 100 BEST RESTAURANTS

25.10.2019

Restauracja Pałacowa Hotelu Anders w Starych Jabłonkach, Restauracja Refektarz Hotelu Zamek Ryn, Gościniec Ryński Młyn w Rynie oraz Restauracja Hotelu Ognisty Ptak znalazły się na liście 100. najlepszych restauracji w Polsce w IX edycji ogólnopolskiego plebiscytu Poland 100 Best Restaurants 2019. Wszystkie te obiekty należą do Grupy Anders, która jako jedyna z Warmii i Mazur znalazła swoich reprezentantów na liście 100. najlepszych restauracji w Polsce.

GRAND AWARD 3 WIDELCE z województwa warmińsko-mazurskiego otrzymały:
RESTAURACJA PAŁACOWA HOTELU ANDERS – Stare Jabłonki
RESTAURACJA REFEKTARZ HOTEL ZAMEK RYN – Ryn

BEST OF AWARD OF EXCELLENCE 2 WIDELCE otrzymały:
GOŚCINIEC RYŃSKI MŁYN – Ryn
RESTAURACJA HOTELU OGNISTY PTAK – Ogonki

NAJLEPSZĄ RESTAURACJĄ W POLSCE 2019 ROKU została RESTAURACJA PLATTER BY KAROL OKRASA z Warszawy. Tytuł NAJLEPSZEJ KARCZMY W POLSCE 2019 ROKU przypadł KARCZMIE POD SOKOŁEM z Sokółki.

Daniel Błaszkiewicz, dyrektor generalny Hotelu Anders, po Gali wręczenia nagród, powiedział: Cieszę się, że Restauarcja Pałacowa Hotelu Anders po raz siódmy znalazła się na liście 100. najlepszych restauracji w Polsce. Sukces cieszy tym bardziej, że plebiscyt Poland 100 Best Restaurants ma charakter ogólnopolski. Bardzo miłą wiadomością jest fakt, że wszystkie nagrodzone restauracje z województwa warmińsko-mazurskiego należą do Grupy Anders. To kolejne potwierdzenie wysokiej jakości usług kulinarnych świadczonych przez nasze obiekty.

Konkurs i zarazem przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce Poland 100 Best Restaurants to prestiżowy, pierwszy i jedyny w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule. Restauracje są bowiem w głównej mierze oceniane przez konsumentów, dzięki temu ocena jest bardziej obiektywna i wiarygodna niż recenzja jednego lub garstki krytyków kulinarnych. Wszystkie restauracje są uszeregowane według „Poland 100 Best Restaurants Score” na podstawie kompilacji przewodników i recenzji online. Dla każdej restauracji obliczana jest średnia wszystkich standardowych ocen, recenzji, ważona wskaźnikiem wiarygodności każdego źródła wraz z oceną inspektorów przeprowadzoną podczas badania Mystery Shopping.

W tym roku przeszkoleni, anonimowi inspektorzy odwiedzili i ocenili 845 restauracji. Na listę 100 najlepszych restauracji trafiły miejsca godne uwagi. Wszystkie odwiedzane przez inspektorów restauracje oceniane są za pomocą kwestionariusza składającego się ze stu podpunktów. Punkty przyznawane są za jakość i świeżość produktów, harmonijność menu, walory smakowe serwowanych dań, profesjonalizm i jakość obsługi, komfort i atmosferę pobytu oraz otoczenie i wnętrze restauracji.

Nagrody były przyznawane w KATEGORII: NAJLEPSZA RESTAURACJA W POLSCE oraz NAJLEPSZA KARCZMA W POLSCE w czterech grupach: AWARD OF EXCELLENCE – jeden widelec, BEST OF AWARD OF EXCELLENCE – 2 widelce, GRAND AWARD – 3 widelce oraz GRAND AWARD – 3 widelce plus.

 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij